RUTIINIST VÄLJA!   

                                             

Eesti English Русский

*Registreeri huviringidesse interneti teel SIIN
*Paberkandjal täidetud avaldus palume tuua HK kontorisse.  

Saage tuttavaks huvikeskuse sõbraliku tiimiga! Me laulame, tantsime ja lööme trummi või vähemalt oskame teised neid asju tegema panna. Kui teie puhkate, siis meie töötame aga meile meeldib meie 
töö!
Saku Huvikeskuses töötavad põhikohaga juhataja ja kunstiline juht. Lisaks kuuluvad meie sõbralikku meeskonda veel tehnik, juhiabi ning  ringi- ja kollektiivijuhid.  

Liina Hendrikson, juhataja                                      
tel. 50 69 551 liina.hendrikson@sakuvald.ee
Lõpetanud Viljandi Kultuurikooli (klubitöötaja - ja koorijuhi erilala), Viljandi Kultuuriakadeemia (rahvamuusika- ja muusikapedagoogika eriala), Lääne- Virumaa Kutsekõrgkooli  (ärikorralduse eriala). Töötab kultuurivaldkonnas 1993. aastast.  Saku Huvikeskuses 2006.aastast.
Maria Mänd, juhiabi, plokkflöödiringi juhendaja
tel. 53016480  maria.mand@sakuvald.ee
On lõpetanud Eesti Muusika- ja Teartiakadeemia flöödi erialal. Õpetanud Põltsamaal, Märjamaal, Koeru  ja Saku muusikakoolides. Juhendab Põltsamaa puhkpillimängijate suvekoolis flööte 

 
Raul Laugen, tehnik   
tel. 56 91 70 46
 
Aivar Hindreko, helitehnik
tel. 52 46 934

 
Eve Lutter, kollektiivijuht (rahvatantsuringid)
tel. 51 91 9575   eve.lutter@gmail.com
 
Naisrühma LINDA, KURTNA naisrühma, segarühma TUGEVAD ja KOHEVAD, segarühm PANGVIINA, eakate rahvatantsurühma SAKU SEENIORID ja noorte segarahvatantsurühma HELLAD TALLAD juhendaja                                         
Lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi kultuuriteaduskonna. Tegutsenud valdkonnas  alates 1985.aastast juhendades rahvatantsurühmi Kurtnas ja 2005. aastast Sakus

 
SVEN PETERSON, kollektiivijuht (segakoori Tuljak dirigent)
tel. 507 2959      
spmuusika@gmail.com

 
ELE KRUSELL, kunstiringide juhendaja

Lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia stsenograafia eriala bakalaureuse- ja magistriõppe. Töötanud kunstniku, rekvisiitori ja kostümeerijana erinevate telesaadete juures, loonud lavakujundusi teatrietendustele, kujundanud plakateid ja logosid. Osalenud ühisnäitustel ja etenduskunstide festivalidel Eestis, Tšehhis, Venemaal, Lätis.

 
 
LAURA TELLING,Loovmeisterdamine, poiste puutöö- ja meisterdamise ring, tarbekunstiring

tel 5225 134 tellinglaura@gmail.com 
 

 
MERIKE TOOME, portselanmaaliringide juhendaja
tel.  52 37 591; merike.toome@pmk.agri.ee
Portselanmaaliringi õpetaja on hariduselt kandidaadikraadiga keemiatehnoloogia insener. 
Portselanmaali õpinguid alustas eelmise sajandi 80-ndatel aastatel tarbekunstirahvaülikoolis „CDE kõigile“ tuntud kunstnike-portselanimaalijate Reet Moor’i ja Ilse Lepikson’i juhendamisel. Hilisematel aastatel on end täiendanud Pärnu portselanipäevade kursustel ja Soome portselanimaalijate korraldatud kursustel nii Eestis kui ka Soomes.

 
JANE PAADIMEISTER, keraamikaringide juhendaja
tel. 5569 7911
Keraamik Katariina Gildi "Savikojas". Eesti Kunstiakadeemia 2002 - 2006 BA, 2006 - 2008 MA
Universidad de Granada 2009

 
SIRLE REIU, käsitööringide juhendaja
tel. 55603475      sirlereiu@gmail.com    
Moejoonistamise, laste käsitöö- ja meisterdamise ringide ning käsitöökursuste juhendaja
Omab  Tallinna Ülikooli käsitöö ja kodunduse õpetajaks ning kunstiõpetaja magistri kraadi. On lõpetanud IV. Tehnikakoolis laste- ja naiste ülerõivaste rätsepa  eriala ning õppinud rõivaste konstrueerimist. Töötanud kunstnikuna ja moekunstnikuna rõivaid tootvates firmades.  
 

 
AILI BRETT, tütarlaste lauluansamblite juhendaja
tel.  555 90152  ailibrett@hotmail.com
Omab muusikalist kõrgharidust, on lõpetanud H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli ja Tallinna Riikliku
Koservatooriumi muusikapedagoogika ja koorijuhtimise erialal. Kogu elu on tegelenud muusikaga, laulnud ise ja õpetanud laulma. Praegu tegeleb peamiselt laste ja noortega.

 
Merike Ots, mõttemänguring (lauamängud)

1998.aasta lõpetasin Tallinna Pedagoogilises Seminaris lapsehoidja eriala. Sellest ajast olen töötanud lastega läbi erinevate projektide. Alates lasteteatrist Trumm, kuni Ameerikas lapsehoidjani välja. 2009. aastal lõpetasin Sotsiaal-Humanitaarinstituudi bakalauruse õppe, mis annab õiguse töötada psühholoog-praktiku erialal.
http://www.mangidestargaks.ee/ 

Aita Vaher, teatriringid
 08/2009  teatrikool TeatriPolygon näitlejameisterlikkuse ja lavakõne õpetaja, vabakutseline näitleja. 1986- 1995  Eesti Nukuteater, näitleja. Eriprojektid ja õpetajakogemus: „Klaver, kloun ja Harri“ NO99 (näitleja, lavastaja ja projektijuht)/ Monika Mattiesen ja Hasso Krull „Loomise mõnu“ KUMU-s (projektijuht)/ 2009 Võru Linnateatri Noortestuudio lavakõne ja füüsilise teatri loengud ning praktika (õpetaja)/ 2006-2008 MTÜ Tsirkusekool „Rahvusvahelised tsirkuseõpikojad” (6 õpikoda, projektijuht ja õpetaja) 2004, 2005, 2006 Meediaekspress „Õllesummer” Lastelava, Tallinna „Keskaja Turg” ja Tartu „Hansapäevad” tsirkuse programmijuht/ 2005, 2003, 2001, 1998, 1996 Circo Bellucci, Circo Wonderland, Circo Arlequin – Rahvusvahelised Tsirkusetuurid Horvaatias, Itaalias, Hispaanias ja Marocos.
 

 
LANA-MARIA PETERSON
tel. 5202759
On lõpetanud Eesti Muusika -ja Teatriakadeemia muusikapeagoogika magistriõppe 2013. aastal. Töötab muusika- ja liikumisõpetajana erinevates lasteasutustes ning koolieelse muusikaõpetuse ajakirja "Õunake" koostaja

 
AIME TAMM- seeniortantsurühma juhendaja
tel. 56491144   aimeetamm@hot.ee 

 
URMI SINISAAR, ringijuht 
urmi.sinisaar@gmail.com
 
Naisansambli Sakutarid juhendaja. Lõpetanud Tallinna Riikliku Konservatooriumi muusikaõpetaja-koorijuhi erala. Juhendanud muusikaringe ja käsikellade ansamblit Saku Huvikeskuses, olnud segakoori Tuljak dirigent. 
  TÕNIS LATTIK, automudelismiringi juhendaja 

Hariduselt sõjaväelane ja tegev Kaitseliidus ning riigikaitse õpetaja erinevates koolides. Mudelismiga hakkas tegelema umbes 10 aastat tagasi. Viimastel aastatel on järjest suuremal määral tegelenud automudelismi arendamisega. Lisaks võistlemisele on tegelenud võistluste korraldamise ja ka mudeliringide juhendamisega. 
  KRISTJAN ROSIN, noorte multimeediaringi juhendaja 
tel. 555 37401 viimsifoto@gmail.com

Hariduselt fotograaf ja peale kooli lõpetamist selles valdkonnas ka tegev. Viib läbi fotokoolitusi Sakus, Sauel ja Viimsis.  Töötanud ERR´is valgustaja ja operaatorina, sellest ka filmi- ja videonduse alased kogemused. Täiendab ennast graafilise disaini valdkonnas. 

 
JOOSEP SANG, kollektiivijuht (Saku Mandoliinid)
joosep@ema.edu.ee
Orkestri Saku mandoliinid  juhendaja al 2013. aastast. on õppinud muusikateadust Georg Otsa nimelises Muusikakoolis ja Eesti Muusikaakadeemias. Laulab Eesti Rahvusmeeskooris ning töötab toimetajana ajakirjas Muusika ning Klassikaraadios.

 
VALTER SULIN, skaudi- ja kodu-uurimise ringi juhendaja
 
walter15@hot.ee

 
HENNI-MARIA JOHANSON
Henni - Maria Johanson, õpib Saku Gümnaasiumis. On skaudiringi algataja ja eestvedaja.
Valter Sulin, töötab projekteerijana. Skautide ja lastega tegelenud natuke üle kümne aasta. Tegeleb ka erinevate käsitööoskuste õpetamisega, matkab, uurib ajalugu
Eve Neito Digitaalse kunsti-  ja disaini ring On lõpetanud Tallinna Ülikooli kunstiõpetaja magistrantuuri ja lisaerialana reklaami ja meedia eriala.Õpetab Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis kunstiõpetust ja kunstiringe


  

 SAKU HUVIKESKUSE SÕBRAD